Умови перебування - Донецький Обласний Цент СоціальноПсихологічної Допомоги

Перейти к контенту

Главное меню:

Умови перебування

Прийняття до центру особи, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснюється за наказом директора центру на підставі:
1)письмової заяви особи (у разі звернення сім’ї такої особи – заяв всіх повнолітніх її членів), за наявності документа, що підсвічує особу, та виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого 
(облікова форма № 027о);
2)письмового направлення структурного підрозділу місцевої держадміністрації або виконавчого органу сільської, селищної, міської ради з питань сім’ї і дітей за місцем проживання (перебування) особи.
У разі відсутності документа, що посвідчує особу, виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого 
(облікова форма № 027/о) центр надає допомогу їх оформлені. Працівник, відповідальний за організацію перебування прийнятих до центру осіб, ознайомлює їх з правилами внутрішнього розпорядку центру, затвердженими директором центру, правами та обов’язками осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Прийняття до центру осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, і надання їм необхідної допомоги здійснюється цілодобово.
Строк перебування в центрі встановлюється індивідуально для кожної особи за результатами оцінки потреб за рішенням органу, що видав направлення.
Максимальний строк перебування в центрі не може перевищувати 90 діб на рік.
До центру не приймаються особи у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, із хворобами в гострому періоді, що потребують стаціонарного лікування, зокрема у спеціалізованих закладах (відділеннях) охорони здоров’я, гострими інфекційними захворюваннями (до закінчення строку ізоляції), з психічними захворюваннями у гострій стадії, з хронічними психічними захворюваннями в стані загострення, а також особи, які відповідно до Державного стандарту догляду вдома, затвердженого наказом Мінсоцполітики, віднесені, до IV V
груп рухової активності (за відсутності супроводжуючої особи).


Вибуття з центру особи, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснюється за наказом директора центру в разі:
1)подання особою відповідної письмової заяви;
2)закінчення встановленого строку перебування особи у центрі;
3)одноразового грубого або систематичного порушення особою правил внутрішнього розпорядку центру, затверджених його директором;
4)усунення обставин, за яких особа потрапила до центру;
5)відсутності особи без поважних причин у центрі протягом більш ніж трьох діб.
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню